Nejprodávanější produkty

Co byste měli vědět

Prohlédnuté produkty

Novinky

e-kniha Veganské recepty z kopce

104

e-kniha veganských receptů z celozrnné mouky

Více informací

19,00 Kč

Více informací

Kniha je rozdělena do několika kapitol – úskalí veganské stravy, suroviny, náčiní, základní techniky, recepty, malý slovníček, živočišná aditiva  a rejstřík

Jedná se o soubor  o 106 stranách. Je to soubor čistě veganskýoch receptů, jejichž část se již nachází i v ostatních e-knihách, část je pouze v této e-knize. Recepty jsou rozdělených do kapitol podle hlavních jídel zeleninových, hlavních jídel převážně bez zeleniny, polévek, salátů, pomazánek, sladkého a chleba a pečiva.  Recepty jsou upravené pouze na samotný recept, bez vyprávění a fotografií, ovšem pro zobrazení fotek hotového pokrmu či fotek z jeho přípravy lze u každého receptu kliknout na nadpis a pokud je soubor v přístroji s připojením na internet, okamžitě se dostává do daného receptu na webové stránce.

Pokud dojde k objednávce elektronických knih, není nezbytné zadávat celou adresu (faktura bude ovšem k vytištění s vámi uvedenou adresou). Pro nás je důležitá  pouze e-mailová adresa, na kterou přichází upozornění a následně lze díky této adrese i stáhnout e-knihu. Políčko jméno, příjmení, ulice a číslo popisné, město a země lze vyplnit zcela dobrovolně a nemusí se zakládat na pravdě.

  • Do políčka ulice lze zadávat - neznámá 1
  • Do políčka město                 - neznámé
  • Do políčka jméno a příjmení - dobrovolné

4 dalších produktů ve stejné kategorii: