Nejprodávanější produkty

Co byste měli vědět

Prohlédnuté produkty

Novinky

e-kniha Zelenina z kopce

105

e-kniha o zeleninových receptech s použitím celozrnné mouky

Více informací

59,00 Kč

Více informací

Kniha je rozdělena do několika kapitol – suroviny, náčiní, základní techniky,podrobná specifikace zeleniny, včetně složení jednotlivých druhů.  Dále samozřejmě recepty.

Jedná se o velmi podrobnou zeleninovou kuchařku o 195 stranách, kde jsou kompletně posány jednotlivé druhy zeleniny, bez vyprávění a fotografií, čisté vařivo, ovšem pro zobrazení fotek hotového pokrmu či fotek z jeho přípravy lze u každého receptu kliknout na nadpis a pokud je soubor v přístroji s připojením na internet, okamžitě se dostává do daného receptu na webové stránce. Recepty v knize jsou řazeny podle druhů zeleniny, což velmi usnadňuje volbu receptu.  

Pokud dojde k objednávce elektronických knih, není nezbytné zadávat celou adresu (faktura bude ovšem k vytištění s vámi uvedenou adresou). Pro nás je důležitá  pouze e-mailová adresa, na kterou přichází upozornění a následně lze díky této adrese i stáhnout e-knihu. Políčko jméno, příjmení, ulice a číslo popisné, město a země lze vyplnit zcela dobrovolně a nemusí se zakládat na pravdě.

  • Do políčka ulice lze zadávat - neznámá 1
  • Do políčka město                 - neznámé
  • Do políčka jméno a příjmení - dobrovolné

4 dalších produktů ve stejné kategorii: