Na Mlékonoše

Úvod Jak nakupovat?Na Mlékonoše
Z casopisu jsem velmi nadsena. Je plny uzitecnych rad, zameren vzdy na konkretni tema. Perfektni jsou fotky k recepturam.
Časopis je zajímavý po všech směrech.
Váš časopis se mi velmi líbí. Něco takového tady chybělo. Sýrařina je velmi pěkný koníček. Vy jste do časopisu přidali i další rady, např. o chovu krav a koz, o hygieně dojení a zpracování mléka, zkušenosti výrobců i domácích kutilů
Časopis je skvělý, za velmi férovou cenu je to obrovská studnice znalostí a rad. Možná je trochu nevhodné říkat tomu časopis, protože v mém pojetí je časopis pomíjivá tiskovina, zatímco Mlékonoš je určen k uchování na mnohé roky. Jsou to spíš skripta nebo učebnice nebo něco takového.
Vzhkledem k tomu, že sýrařím teprve půl roku a základem mých začátku byla knih DM a Mlékonoš 1, tak jen to nejlepší
Výborný časopis
Super inspirace,dekuji za neho
Časopis je super! Druhé číslo mi přijde ještě povedenější než to první. Za dva večery jsem jej téměř celý pročetla. Jsem nadšená z tolika receptů a vítám i poznámky, jak to kdo dělá - třeba ochucené jogurty a jejich varianty. Přijde mi jako skvělý nápad udělat čísla tématicky. Na tvaroh i máslo a smetanu se už moc těším. Časopis se mi velmi líbí i po grafické stránce - jak jeho přehlednost, tak fotografie a oddělení textů.
Po DM je to dobrý pomocník
Je super, plný potřebných praktických informací a vyzkoušených receptů.
skvělá práce a nejvíc palec nahoru za "kartičky"
Konečně něco co má nějakou úroveň a hmatatelné informace
Hodně informací na jednom místě, výborný nápad.
perfektní, hlavně vychází ze zkušeností
S časopisem jsem spokojen. Líbí se mi jak je téma čísla rozebráno ze všech úhlů.
Copyright 2018 - 2024 © Analfabet