Jak nakupovat?

Úvod Jak nakupovat?

 

Jak nakupovat

Obchodní podmínky
Veškeré obchodní transakce realizujeme sami -  Nakladatelství Lukáš Hadaš - Analfabet, IČO: 40055451 Nejsme plátci DPH.

 

Ceny a slevy pro internetové zákazníky
Uvedené ceny jsou ceny doporučené nakladatelstvím. Na tiskoviny, které bude zakoupeno v počtu větším než 10 ks, poskytujeme slevu. Pro takový nákup nás prosím předem kontaktujte. Děkujeme.

 

Poštovné a balné
Poštovné dle konkrétní tiskoviny. Knihy vzhledem ke špatné zkušenosti nezasíláme na dobírku. Knihy odesíláme ihned po připsání platby na účet, knihy jsou dopraveny do nových rukou většinou do druhého dne. Jako dopravce využíváme Českou poštu.  Více o dopravě zde.

 

Průběh nákupu

Po přidání knihy nebo hry do nákupního košíku lze přejít rovnou k platbě, nebo se lze vrátit k dalšímu nákupu. Po odeslání objednávky Vám dorazí do e-mailové schránky e-mail s pokyny k platbě. Ihned po zaplacení bude objednávka odeslána.

V případě nákupu elektronických knih bude odkaz ke stažení knihy odeslán ihned po přijaté platbě.

 

Vyhledávání
Základní vyhledávání umožňuje hledat autora neb název knihy, pokročilé vyhledávání umožňuje specifikovat další podrobnosti. Vyhledávání nerozlišuje malá a velká písmena.

 

Ochrana osobních údajů

Nakladatelství Analfabet shromažďuje osobní údaje zákazníků svého internetového obchodu pouze za účelem identifikace klienta v poštovním a platebním styku. Chrání Vaše osobní údaje jako důvěrné a neposkytuje je třetím stranám, dopravci poskytujeme e-mailový a telefonní kontakt pouze na základě přání zákazníka.

 

Kdykoli se na nás obraťte
V případě jakýchkoli nejasností nebo dotazů spojených s objednávkou nás kontaktujte e-mailem: my@analfabet.cz .

 

Copyright 2018 - 2024 © Analfabet